Ricardo Quaresma’dan Hasan Arat’a çağrı!

EURO 2024 F Grubu’nun 2’nci haftasında Türkiye ile Portekiz’in karşı karşıya geleceği maç öncesi Ricardo Quaresma açıklamalarda bulundu.

Atmosfere değinen Ricardo Quaresma, “Bu atmosferi görmek benim için büyük bir mutluluk. Türkiye’de çok zaman geçirdim ve taraftarların ne anlama geldiğini biliyorum” dedi.

Karşılaşmada taraf tutamadığını belirten Ricardo Quaresma, “Benim için de çok zor. Portekizliyim ama Türk halkını da çok seviyorum. Dolayısıyla aralarında seçim yapamam” diye konuştu.

Cristiano Ronaldo hakkındaki tartışmalara dikkat çeken Ricardo Quaresma, “Ronaldo herhangi bir takımdaysa her zaman oynar. Futbolun en iyisi o. İnsanlar, onu oynarken görmek istiyor. Cristiano varsa oynar” açıklamasını yaptı.

Taraftarlara mesaj gönderen Ricardo Quaresma, “Teşekkür etmek istiyorum, bütün ülkeye selam gönderiyorum. Türkiye’deki herkes bana gerçekten çok iyi davrandı. Herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

“Gelecekte Türkiye’de çalışmayı düşünüyor mu” sorusuna Ricardo Quaresma, “Göreceğiz. Beşiktaş Başkanını bekliyorum” cevabını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir