Jose Mourinho görmeden Fenerbahçeli oyuncunun biletini kesti!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç seçim öncesi ünlü teknik adam Jose Mourinho’ya 2 yıllık imza attırarak gövde gösterisi yaptı. Dünya futbolunda marka bir ismin gelişi bütün futbolcuları hem hırslandırdı, hem mutlu etti. Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nda rakibi Aziz Yıldırım’ı geride bırakan Ali Koç 3’üncü kez üst üste başkan oldu.

GİDECEK VE KALACAK İSİMLER NETLEŞMEYE BAŞLADI

Cumartesi günü gergin başlayan seçim sonrası Ali Koç ve Aziz Yıldırım’ın birlik mesajı vermesi, sarı-lacivertli camiayı kenetledi. Teknik direktörlük görevine Jose Mourinho’yu getiren Fenerbahçe’de gelecek sezonun kadro planlaması da yapılmaya başlandı. Portekizli teknik adam, yeni sezon öncesi yetkililerden kadrodaki oyuncular için rapor isterken, kalacak ve gidecek isimler de yavaş yavaş netleşmeye başladı.

RYAN KENT’E KAPILARI KAPADI

Deneyimli teknik adam, Fenerbahçe’de geleceği en çok merak edilen isimlerden biri olan Ryan Kent’e kapıyı kapattı. İngiliz futbolcu hakkındaki görüşü sorulan Mourinho, geçen sezonki tavrı nedeniyle Kent’i tamamen sildi.

‘OYNAMAYAN OYUNCU İSTEMİYORUM’

Ünlü hoca, “Ben kiralık gitmeyip de yarım sezon burada oynamayan bir oyuncu profiliyle çalışmak istemiyorum” dedi. Kiralık gitmeyi kabul etmeyip forma giymemeyi göze alan 27 yaşındaki isim, Mou’nun hazırlık kampı başlamadan ‘Gitsin’ dediği tek futbolcu oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir